اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم در رابطه با آموزش کسب درآمد از اینستاگرام با شما همراهان همیشگی سایت آی اند وب صحبت کنیم.اینکه چ روشهایی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد و به چه صورت می توانید از اینستاگرام درآمد داشته باشید.

اگر هیچ ایده ای برای راه اندازی کسب درآمد از اینستاگرام ندارید حتما مطلب زیر را که در مورد ایده برای راه اندازی یک کسب و کار در اینستاگرام می باشد را مطالعه نمایید.

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

در ادامه به شما عزیزان با زبان خیلی ساده و با توجه به تجربه ش ساله فعالیت در اینستاگرام می گوییم که به شکلی می توانید از اینستاگرام درآمد کسب نمایید و چه روشهایی در این زمینه وجود دارد که شما را سریعتر به نتیجه می رساند.

1-ادمین اینستاگرام

اگر به کلیه اصول و ابزارها اینستاگرام اشراف دارید و تمامی ابزارهای تولید محتوای بصری در اینستاگرام را به خوبی بلدید اما خودتان کسب و کاری ندارید و یا هیچ سرمایه ای برای راه اندازی یک کسب و کار ندارید بهترین گزینه این است که به عنوان یک ادمین اینستاگرام فعالیت نمایید یعنی شما برای پیج های بزرگ فروشگاهی و یا شرکتی و یا حتی شخصی محتوا تولید کنید و مدیریت صفر تا صد پیج با شما باشد.در این حالت کافیست مدیر اصلی پیج به شما بگوید که از شما چه می خواهد و قصد دارد چگونه در اینستاگرام فعالیت نماید و چه محتوایی را می خواهد انتشار دهد و دیگر باقی کار با شما خواهد بود.

وظایف ادمین اینستاگرام:

1-محافظت از پیج و راه اندازی ابزارهای امنیتی پیج

2-تهیه یک برنامه محتوایی با توجه به آمار کاربران پیج

3-تولید محتوا با توجه به سیاست های مدیر پیج

4-پاسخ دادن به مخاطبان در کامنتها و دایرکتها

5-گزارش روزانه و یا هفتگی از عملکرد پیج به مدیر پیج

دستمزد ادمین اینستاگرام

دستمزد ادمین بسته به ساعت کاری که روی پیج کار می کند و همچنین میزان محتوایی که تولید می کند می تواند متفاوت باشد اما از ماهی 3 میلیون تا 10 میلیون تومان می تواند متغیر باشد.

2-ولاگری

اگر به تولید محتوای آموزشی آن هم به صورت تنها ویدئویی علاقه مند هستید می توانید وارد مقوله ولاگری شوید.ولاگر به کسی گفته می شود که محتوای ویدئویی تولید می کند و تمامی پست ها و استوری هایش بر مبنای ساخت ویدئو های حرفه ای و اصولی هستند.اصولا ولاگرها در زمینه های تخصصی ویدئو می سازند.مثلا می توانید در زمینه آشپزی و یا خیاطی و یا موسیقی و یا گردشگری و … ویدئوهای خیلی حرفه ای بسازید و با ویرایش و ادیت با حوصله آنها را شبیه به برنامه های تلویزیونی مستند و حرفه ای کنید.برای ولاگر شدن نیازی نیست حتما دانش آموخته سینما یا تلویزیون باشید همین که در مورد فیلم برداری و تنظیم نور و صدا و همچنین ویرایش فیلم با ابزارهای حرفه ای مثل پریمیر و افتر افکت دانش اولیه داشته باشید می توانید کار ولاگری را آغاز نمایید.

امروزه ولاگرها بیشتر از بلاگرها دیده می شوند چرا که پایه کار آنها ویدئو می باشد و باید عرض کنم ویدئو ها بیشتر از هر المان دیگری در اینترنت طرفدار دارد و دیده می شوند.

بنابراین اگر به فیلمسازی آشنایی دارید و همچینن در زمینه خاصی فعالیت می کنید پیشنهاد بنده این است که حتما وارد مقوله ولاگری شوید چرا که خیلی سریعتر از هر روش دیگری رشد می کنید.

درآمد ولاگرها

زمانی که رشد کردید و هر روز بر تعداد فالورهای شما افزوده شد می توانید محصولات و یا خدماتتان را بفروشید و یا در حوزه ای که ویدئو می سازید تبلیغات بگیرید و از این راهها کسب درآمد نمایید.یادتان باشد در حوزه هایی غیر از حوزه کاریتان سفارش تبلیغات نگیرید وگرنه به شدت متضرر خواهید شد.

3-بلاگری

بلاگری جزء اولین روشهای تولید محتوای آموزشی و تخصصی بود که از زمان پیدایش وبلاگ یعنی حدود بیست سال پیش رواج پیدا کرده است.بلاگر کسی است که در یک یا چند زمینه مرتبط به هم محتوای آموزشی تولید می کند.این محتوا می تواند به صورت عکس و یا فیلم و یا متن باشد.اصولا در همه زمینه ها می توان فعالیت های بلاگری داشت و در آن حوزه تولید محتوا انجام داد و با تولید محتوای با ارزش برای فالورها و کاربران اینستاگرام تعداد دنبال کننده ها را افزایش داد و از طریق تبلیغات کسب درآمد کرد.

درآمد بلاگرها

بلاگرها هم از طریق تبلیغات همسان برای کسب و کارهایی که در حوزه کاریشان وجود دارد کسب درآمد می کنند و یا محصولات و خدماتشان را می فروشند.

در بلاگری هم نباید به هیچ عنوان تبلیغاتهای خارج از زمینه کاریتان بگیرید چرا که باعث بی اعتمادی فالورهایتان می شود و آنها شما را کم کم ترک می کنند.

4-فروش محصول و خدمات

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *