کسب درآمد از اینترنت در منزل

کسب درآمد از اینترنت در منزل

کسب درآمد از اینترنت در منزل

از روزهای ابتدایی ورود اینترنت به ایران و کلا جهان مبحث کسب درآمد از اینترنت در منزل مطرح شد.اینترنت بزرگترین پلتفرم سیاره خاکی ماست که می توان از آن در منزل درآمد داشت.

شما می توانید هر نوع کسب و کاری را در منزل از طریق اینترنت جلو ببرید.فرقی نمی کند کوچک یا بزرگ.یکی از اتفاقاتی که جدیدا رخ داد شیوع ویروس کرونا بود که به شدت روی کار در منزل تاثیر گذاشت به طوری که بزرگترین شرکتهای جهان نیز به دورکاری و کار در منزل روی آورده اند.اصلا شاکله اینترنت در منزل بود آن است.اینترنت آمده است تا جلوی بخش اعظمی از هزینه ها را بگیرد از جمله هزینه های دفاتر اداری و حمل ونقل مربوط به کارمندان شرکتهای تکنولوژی که بخش عمده کارشان را می توانند از طریق اینترنت انجام دهند.

شما از همین الان و بعد از خواندن این مقاله می توانید کسب و کار اینترنتی تان را راه بیاندازید و تا یکی دو ساعت دیگر درآمد هم داشته باشید!

بله به همین سادگی !

البته به همین سادگی سادگی هم نیست ولی آنقدر هم سخت و پیچیده هم نیست.در ادامه به شما عزیزان خواهم گفت به چه صورت می توانید از اینترنت در منزل درآمد داشته باشید و چه کارهایی می توانید انجام دهید.

شما به سه روش می توایند از اینترنت در منزل درآمد داشته باشید.

1- کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

2-کسب درآمد از طریق سایت

3-کسب درآمد از طریق فریلنسری

ابتدا برویم سراغ کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

کسب درآمد از طریق اینستاگرام

اگر بخواهیم سریع برویم سر اصل مطلب و زودتر به درامد برسیم اینستاگرام بهترین گزینه است.چرا که بیش از 40 میلیون کاربر فعال دارد و در حال حاضر بیشترین تراکنش های اینترنتی در این برنامه انجام می شود.پول موجود در اینستاگرام شاید برای عده ای کم باشد اما نقد است و شیب صعودی دارد.شما می توانید درمنزل به راحتی از این شبکه اجتماعی درآمد داشته باشید که در ادامه راههای کسب درآمد از اینستاگرام مختص منزل را یکی یکی برای شما عزیزان شرح می دهم.راههایی که در حال حاضر در حال اجرا شدن هستند و مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته اند.

1-کسب درآمد از اینستاگرام با فروش محصول :

شما می توانید گوشه ای از اتاقتان را به انبار تبدیل کنید و محصول مورد نظرتان را در آنجا انبار کرده و از طریق اینستاگرام به صورت عمده و یا تک بفروشید.در این حالت به هییچ عنوان نیازی به داشتن دفتر یا مغازه و فروشگاه و اجاره انبار ندارید.

2-کسب درآمد از اینستاگرام با آموزش:

اگر در زمینه خاصی مهارت دارید حتی آشپزی می توانید آن را به دیگران نیز آموزش دهید و هنرتان را به دیگران نیز انتقال دهید.ابزارهای موجود در اینستاگرام به راحتی به شما کمک می کند که بتوانید یک کلاس درس مجازی داشته باشید.

3-کسب درآمد از اینستاگرام با مشاوره:

اگر باز هم در زمینه مهارت دارید اما علاقه ای به تدریس ندارید می توانید مشاوره بدهید.افراد زیادی هستند که قطعا نیازمند مشاوره در زمینه های مختلف هستند.تعرفه های مناسب برای مشاوره می تواند خیلی روی درآمد شما تاثیر بگذارد.

4-کسب درآمد از اینستاگرام با داشتن پیج های تخصصی

اگر زمان زیادی در منزل دارید کافیست یک لپتاپ داشته باشید و شروع کنید به جمع آوری و گذاشتن مطالب علمی معتبر و جذاب در مورد یک موضوع خاص و بعد از مدتی متوجه می شوید که چقدر تعداد فالورهای شما در حال افزایش است.بعد از اینکه تعداد فالورهای شما افزایش پیدا کرد با گرفتن تبلیغات می توانید در منزل درآمد داشته باشید.

5-کسب درآمد از اینستاگرام با داشتن پیج خبری

همانند پیج های تخصصی می توانید یک پیج خبری داشته باشید و با تهیه و تدوین خبر از منابع گوناگون در اینستاگرام تولید محتوا و افزایش فالور داشته باشید.بعد از آن می توانید با گرفتن تبلیغات از اینستاگرام به درآمدهای خیلی خوبی برسید.

6-کسب درآمد از اینستاگرام با بلاگری

بلاگر به کسی گفته می شود که در یک حوزه تخصصی محتوای جذاب تولید می کند و سعی می کند که به دانش و آگاهی مخاطبش بیافزاید.

خیلی از فعالیت های بلاگری هستند که اصلا نیازی نیست از منزل بیرون بروند و با نمایش زندگی روزمره شان و یا صحبت در یک زمینه تخصصی محتوای جذاب تولید می کنند و با سفارش تبلیغات از این راه درآمد کسب می کنند.

7-کسب درآمد از اینستاگرام با گرافیک

شما می توانید به عنوان یک طراح و یا نقاش از طریق اینستاگرام نمونه کارهایتان را به نمایش بگذارید و از همین طریق هم سفارش جدید بگیرید و با انجام دادن آنها در منزل و تحویل به موقع از اینستاگرام درآمد کسب نمایید.

کارهایی که می توانید در این حوزه انجام دهید شامل نقاشی و طراحی و ادیت عکس و ویرایش و میکس فیلم و طراحی لوگو و … می باشد.

8-کسب درآمد از اینستاگرام با ادمین بودن

ادمین اینستاگرام یکی از مشاغل جدید در این حوزه به شمار می رود که درآمد خوبی هم دارد و از یکسو می توان کامل در منزل آن را انجام داد.شما می توانید کلیه کارهای مربوط به پیج های دیگر را انجام داده و از این طریق درآمد کسب کنید.

در آمد شما بسته به تعداد فالورهایی که به دست می آورید و کارهایی است که انجام می دهید و از ماهی 1 تا 7 میلیون می تواند متغیر باشد.

کسب درآمد از طریق تلگرام

تلگرام هم یک پیامرسان عالی برای کسب درآمد است و شما با راه اندازی یک کانال تلگرام می توانید به راحتی از آن درآمد داشته باشید.کلیه کارهایی که از طریق اینستاگرام انجام می داید به غیر از بلاگری بقیه کارها را در تلگرام هم می توانید انجام دهید.

شما می توانید محصولات خودتان را در کانال تلگرام گذاشته و از این طریق آنها را به جامعه مخاطبانتان معرفی نمایید.

همچنین می توانید آموزشها و مشاوره هایتان را نیز از طریق تلگرام به صورت فیلم و به خصوص پادکست (آموزش صوتی) ارائه دهید.

یکی از بهترین مکانهایی که می توان در آن مطالب علمی و همچنین خبر درج نمود همین تلگرام است که خیلی محبوبیت دارد و باعث افزایش ممبرهای شما و در نتیجه درآمد شما می گردد.

شما از طریق تلگرام نیز می توانید پروزه های گرافیکی بگیرید و آنها را از این طریق انجام دهید.

و در نهایت هم می توانید به عنوان ادمین کانال فعالیت کنید.البته درآمد ادمین کانال تلگرام کمتر از اینستاگرام است.

کسب درآمد از طریق راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی

یکی از پر درآمدترین کسب و کارها در حال حاضر کسب درآمد از طریق سایت و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی 24 ساعته می باشد.مراحل راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را اگر بخواهم به صورت خلاصه عرض کنم به این صورت است که شما ابتدا می بایست دامنه تان را ثبت نمایید.دامنه نام سایت شماست.مثلا دامنه سایت من iandweb.com می باشد.

بعد از آن می رویم سراغ هاست.اگر بخواهم به زبان ساده هاست را تعریف کنم باید عرض کنم هاست همان حافظه ای است که سایت شما در آن در قرار دارد و از آنجا در اینترنت فراخوانی می شود.کلیه عکسها و فیلمها و متن های سایت شما در هاست ذخیره می شود و از همه جای دنیا قابل دیدن است.

زمانی که دامنه و هاستتان را ثبت کردید حالا باید برویم سراغ طراحی سایت.طراحی سایت را نیز می توانید خودتان با وردپرس انجام دهید و ابدا نیازی به هزینه کردن برای طراحی سایت نیست.

بعد از اینکه سایتتان را نیز طراحی کردید و قالب دلخواهتان آماده شد حالا باید شروع کنید به گذاشتن محتوا که شامل مقالات و عکسهای محصولاتتان می باشد.

مسئله مهمی که از اینجا به بعد وجود دارد این است که روی سئوی سایتتان کار کنید.سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد.اگر قصد دارید در گوگل رتبه خوبی بگیرید باید روی سئوی سایتتان حسابی کار کنید و وقت بگذارید.اصولا سئو یک حوزه تخصصی است و برای اینکار باید حتما آن را به دست کسانی بسپرید که در این زمینه تخصص دارند و یا اگر خودتان علاقه دارید می توانید مهارتهای مربوط به آن را فرا بگیرید.

بعد از اینکه در گوگل رتبه گرفتید دیگر همه چیز به استراتژی کسب و کار شما بستگی دارد هر چقدر روی استراتژی سایتتان کار کنید و بهترین تجربه را برای کاربرانی که به سایت شما وارد می شوند پیاده سازی کنید بیشترین فروش رو خواهید داشت.

شما می توانید در سایتتان خدمات و محصولات خودتان را بفروشید و یا با گذاشتن محتوای جذاب ترافیک سایتتان را بالا برده و محصولات دیگران را بفروشید بدون اینکه بخواهید سرمایه ای برای خرید اولیه بگذارید و یا اینکه از طریق تبلیغات در سایتتان درآمد کسب کنید.

بعد از اینکه استراتژی درآمدزایی تان را مشخص نمودید و زمانی که احساس کردید کسب و کار شما در حالت ایده آلی قرار گرفته است باید سعی کنید شرایط مذکور را حفظ کرده و برای بیشتر شدن آن بکوشید.

کسب درآمد از طریق سایت هیچ محدودیتی ندارد و 24 ساعت شبانه روز حتی زمانی که خواب هستید شما از اینترنت درآمد خواهید داشت.اصلا نیازی نیست مدام گوشی دستتان باشد و در حال جواب دادن به مشتری باشید و یا حتی مانند کسب درآمد از اینستاگرام و تلگرام مدام در حال پاسخ دادن در دایرکت و یا پی وی باشید.با داشتن سایت همه چیز سیستم سازی و اتوماتیک می شود و شما فقط باید هر روز صبح سفارش های مشتری ها را به اداره پست ببرید.بله به همین سادگی.اما بر خلاف اینستاگرام رشد کردن در سایت خیلی به مراتب سخت تر است اما از آنسو درآمدش دهها برابر اینستاگرام و تلگرام است.

کسب درآمد در منزل با فریلنسری

روش دیگری که برای کسب درآمد از اینترنت می توانید از آن استفاده نمایید استفاده از سایتهای فریلنسری می باشد.فریلنسر به معنای آزاد کار و به کسی اطلاق می شود که در یک زمینه خاص مهارت دارد و از طرق سایتهای کاریابی یا فریلنسری برای دیگران پروژه انجام میدهد.

درآمد یک فریلنسر بسته به مهارتش در حوزه ای که فعالیت می کند دارد.هر چقدر رزومه قوی تری بدست بیاورید و نمونه کارهای شما عالی باشند افراد بیشتری تمایل دارند با شما کار کنند.

تقریبا هر کاری را می شود از طریق فریلنسری انجام داد.از گرافیک تا طراحی سایت و سئو و خیاطی و عکاسی و نقاشی و آموزش و تایپ و تکثیر و خیلی مواردی که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید.بنابراین حتما بعد از خواندن این مقاله سری به سایتهای فریلنسری بزنید شاید از همین امروز کارتان را به عنوان یک فریلنسر شروع کردید.

شما با عضویت در سایتهای فریلنسری ایران مثل پونیشا و پارسکدرز می توانید به عنوان یک فریلنسر کارتان را شروع نمایید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *