طراحی سایت با وردپرس و یا سیستم اختصاصی؟

طراحی سایت با وردپرس و یا سیستم اختصاصی؟

طراحی سایت با وردپرس باشد یا با سیستم اختصاصی شاید برای شما که قصد راه اندازی یک کسب و کار در اینترنت را دارید بارها این سوال را پیش خودتان پرسیده اید که طراحی سایت با ورد پرس بهتر است و یا با سیستمهای اختصاصی همچون PHP و یا ASP در ادامه مزایا و معایب هر کدام از آنها را به طور کامل به شما عزیزان شرح خواهم داد.

ابتد می رویم سراغ طراحی سایت با وردپرس .وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان به شمار می رود و می توان گفت از بین CMS های موجود وردپرس بهترین آنهاست.

شاید در ابتدای کار کار کردن با وردپرس کمی گیج کننده به نظر برسد اما بعد از مدتی که با آن توانستید چند سایت طراحی کنید و یا با تمام امکانات موجود در آن کار کردید متوجه می شوید که آنقدرها هم کار کردن با آن سخت نیست و سریعا می توانید همه ابزارها و امکانات وردپرس را پیدا کنید و مشکلتان را بر طرف کنید.فقط رسیدن به این مرحله نیازمند صرف زمان و وقت کافی برای اینکار است.

وردپرس مزایای خاص و ویژه ای دارد که شاید با سیستم اختصاصی نتوانید به این راحتی به آن دست یابید!

اولین مزایای وردپرس همین است که شما می توانید بدون هیچ هزینه ای سایتتان را در عرض 10 دقیقه لانچ کنید و این عالیست.اما این همه عجله برای چه؟

آیا بالا آوردن سایت در 10 دقیقه می تواند دلیلی بر موفقیت کسب و کار شما باشد؟به عنوان کسی که سالهاست در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعلیت می کند باید عرض کنم:خیر

پس اولین دلیلی که ما می رویم سراغ وردپرس این نیست که می توان در 10 دقیقه سایت را بالا آورد.این است که به راحتی می شود اینکار را انجام داد.

برای شروع کار شما کافیست یکبار وردپرس را روی هاستتان نصب کنید و بعد از آن می توانید وارد مدیریت سایتتان بشوید و از آنجا آن را مدیریت نمائید که همه اینها 10 دقیقه هم به طول نمی انجامد.

بعد از اینکه وردپرس را نصب کردید اصلا نباید عجله کنید و برای قالب سایتتان حسابی جستجو کنید چر که نصب قالب و تنظیمات آن و افزونه ها زمانبر است و نیازمند وقت و بررسی بیشتری است.

شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و تقریبا بعد از نصب و تنظیمات قالب دیگر می توانید سایتتان را به همه معرفی کنید و از آن درآمد هم داشته باشید.

بنابراین اولین مزایای وردپرس این است که خیلی سریع می توانید سایتتان را بالا آورده و نیازی نیست هفته ها کد نویسی کنید و یا منتظر باشید یک برنامه نویس سایت شما را طراحی نماید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *