بهترین سایت های کسب درآمد اینترنتی در ایران

بهترین سایت های کسب درآمد اینترنتی در ایران کدام ها هستند؟

اگر به دنبال بهترین سایت های کسب درآمد اینترنتی در ایران هستید جای درستی آمدید.در آی اند وب شما می توانید به راحتی وارد مقوله مهم و درآمدزایی از اینترنت بشوید و کسب و کار خودتان را شروع کنید و یا با روشهای کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید.در این مقاله شما می آموزید چگونه از سایتهای ایرانی دیگر کسب درآمد داشته باشید و اگر برای خودتان یک استارتژی داشته باشید می توانید به صورت ثابت از این سایتها درآمد کسب کنید.
اگر هم به دنبال بهترین سایتهای کسب درآمد اینترنتی خارجی هستید می توانید از لینک زیر استفاده کنید و این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید:

راههای زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که در آی اند وب بهترین آنها را برای شما گردآوری کردیم.

من محمد عرفانی زاده هستم و حدود 10 سال است که تمام درآمد بنده از اینترنت می باشد.همین الان که در حال نوشتن این مطلب هستم دو فروشگاه اینترنتی دارم که در آنها مشغول فروش محصولات فیزیکی و خدمات هستم.اما خود بنده از ابتدا هیچ سایتی نداشتم و با استفاده از سایتهای کسب درآمد اینترنتی و یا ابزارهایی که در این زمینه وجود دارد کسب و کار خودم را راه اندازی نمودم.
تا کنون بیش از ده ها سایت و پلتفرم دیگر را برای دیگر مشریانم راه اندازی نمودم و کماکان نیزدر حال پشتیبانی سایتهای آنها هستم.
در کلیه زمینه های دیجیتال مارکتینگ آموزش دیدم و هنوز هم در حال آموزش هستم.آن هم در بهترین موسسات ایرانی و خارجی و منابع داخلی و خارجی زیادی را می شناسم و با آنها در ارتباطم.
پس اگر در زمینه کسب درآمد از اینترنت با شما صحبت می کنم خیالتان راحت باشد که یک دهه از زندگی ام را در این زمینه گذاشتم و همیشه در حال مطالعه و بررسی بوده ام.
بسیار خب برویم به جواب سوال شما که بهترین سایتها برای کسب درآمد اینترنتی کدام سایتها هستند.
اگر قصد دارید خودتان یک سایت برای کسب درآمد داشته باشید حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید و اگر هم می خواهید در مورد سایتهای کسب درآمد از اینترنت بدانید ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

کسب درآمد از سایتهای دیگر را به چند بخش تقسیم می کنیم که در ادامه هر کدام از آنها را به صورت کامل توضیح می دهم.

1-کسب درآمد از سایتهای همکاری در فروش
در این مدل از سایتها شما نیازی نیست دغدغه تامین جنس و ارسال آن را داشته باشید.کافیست فقط در منزل و یا محل کارتان محتوا تولید کنید و بازدید کننده از سایت یا پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامتان داشته باشید.در این صورت می توانید در زمینه کسب درآمد از طریق همکاری در فروش فعالیت کنید و درآمدهای خوبی نیز داشته باشید.
در حال حاضر تنها سایتی که به صورت خیلی جدی و فعال در این زمینه در حال فعالیت می باشد سایت دیجی کالاست.در این سایت شما می توانید با عضویت در بخش افلیت مارکتینگ سایت دیجی کالا از این سایت درآمدهای خیلی خوبی داشته باشید.
در این سیستم درآمدزایی شما بعد از عضویت در سایت و مطالعه و پذیرش ظوابط و شرایط سایت و دریافت کد فروش می توانید از این سیستم بدون اینکه خودتان سایتی داشته باشید و یا محصولی را تامین کنید از سود ناشی از فروش این محصولات درآمد داشته باشید.

2-درآمدزایی از طریق مارکت پلیس (Market Place)
در این روش که کاملا بر عکس روش قبلی است در واقع شما جنس را تامین می کنید و در سایتی که این سرویس را ارائه می دهد به فروش می رسانید و آن سایت درصدی را به عنوان صاحب بستر فروش (سایت) از شما دریافت می کند.
حسن این روش این است که باز هم شما نیازی به راه اندازی سایت ندارید و می توانید محصول خود را در بزرگترین فروشگاههای اینترنتی ایران به فروش برسانید.در حال حاضر هم دیجی کالا به عنوان بزرگترین مارکت پلیس در ایران در این زمینه فعالیت می کند و تامین کنندگان زیادی محصولات خود را در این سایت به فروش می رسانند.

2-سایتهای حراجی و خرید و فروش
سایتهایی مانند دیوار و شیپور و ایسام سه سایت بزرگ ایرانی در این زمینه هستند که شما می توایند از طریق این سایتها از اینترنت درآمد داشته باشید.شیوه کار به اینگونه است که یا می توانید محصولات و تولیدات خودتان را از طریق این سایتها به فروش برسانید و یا می توانید از طریق این سایتها اجناس دست دوم با قیمت مناسب پیدا کرده و در بازارهای دیگر با کمی تغییر به فروش برسانید.
یکی از حسن های این سایتها این است که به راحتی و با داشتن یک گوشی نیز می توانید آگهی خود را ثبت کرده و به راحتی آن را به دهها نفر که در نزدیکی محل زندگی شما هستند نشان دهید و در صورتی که محصول و کالای شما پر طرفدار باشد و یا قیمت مناسبی برای آن در نظر گرفته باشید به سرعت می توانید آن را به فروش برسانید.به همین راحتی!
در این روش هم به هیچ عنوان شما نیازی به سایت ندارید و از طریق سایتهای دیگر اینکار را انجام میدهید و هیچ زمانی را برای اینکه محصولتان را تبلیغ کنید نمی گذارید و سایتهای دیگر این کار را برای شما انجام می دهند.
در این روش شما فقط فروشنده نیستید بلکه می توایند خریدار هم باشید.یعنی بگردید و از بین کالاهای که در این سایتها وجود دارد کالاهایی با قیمت مناسب و با چانه زنی با فروشنده تهیه کرده و در زمانی مناسب آن را برای فروش بگذارید.
البته خرید و فروش در سایتهای آگهی رایگان نیز اصول و قواعد خودش را دارد که با کمی تجربه و وقت گذاشتن به راحتی میتوانید در این سایتها به خرید و فروش بپردازید.

3-کسب درآمد از طریق سایت آپارات
یکی از جدیدترین سایتهای کسب درآمد از اینترنت سایت اشتراک ویدئوی آپارت می باشد.در این سایت شما می توانید با تولید محتوای ویدئویی جذاب و رسیدن به یک حد نصاب از این سایت نیز درآمد داشته باشید.
شیوه کار به صورت کلی به این صورت است که اگر شما تعدادی خاص دنبال کننده در آپارات داشته باشید و ویدئوهای جذاب تولید کنید و ویدئو های شما از یک تعداد به بالا دیده شوند سیستم درآمد زایی آپارت برای شما فعال می شود و به درصدی از سود تبلیغاتی که بین ویدئو های شما گذاشته می شود به شما می رسد.
در این روش شما فقط کافیست آنقدر ویدئوهای جذاب درست کنید که بیشترین بازدید ها را به خودشان اختصاص دهند و هر چه بیشتر دیده شود و تعداد دنبال کننده های شما در آپارات افرایش پیدا کند به همین منوال شما یسود زیادی می کنید.

4-کسب درآمد از طریق سایتهای فریلنسری یا آزادکاری
حتما می دانید فریلنسری یا آزاد کاری چیست و به چه کسی یک فریلنسر گفته می شود.اگر هم نمی دانید به طور مختصر باید عرض کنم که فریلنسر به کسی گفته می شود که در یک زمینه تخصصی در منزل پروژه های کاری بر میدارد و آن را در زمان مشخص با قیمت طی شده به کارفرما تحویل می دهد.در فریلنسری شما برای دیگران اما در منزل یا هر جایی که دوست دارید و در هر زمان که بخواهید کار می کنید و نیازی نیست محل کار یا دفتر یا مغازه یا … داشته باشید.
شما همچنین می توانید به صورت همزمان چندین پرژوه در دست داشته باشید و در حال انجام دادن آنها باشید.البته فریلنسری هم شرایط و روحیات خاص خودش را دارد که با به دست آوردن چند تجربه در این زمینه به راحتی می توانید وارد این مقوله شوید.
از جمله سایتهایی که در این زمینه فعال هستند و شما با ثبت نام در آنها و گرفتن پروژه می توانید کسب درآمد داشته باشید سایتهای پونیشا و پارسکدرز و انجام میدم می باشد.در این سایتها شما هر کاری می توانید انجام دهید.هر تخصصی که داشته باشید در این سایتها به درد می خورد و می توانید از طریق آنها درآمد کسب کنید.از عکاسی گرفته تا تولید محتوا و برنامه نویسی و طراحی سایت و آموزش و ….
بنابراین در این روش هم که خیلی از هموطنان عزیزمان در حال کسب درامد هستند نیز می توانید از اینترنت درآمد داشته باشید بدون اینکه نیازی به داشتن سایت و یا هزینه برای تبلیغات و پیدا کردن مشتری باشید.

5-کسب درآمد از تبلیغات کلیکی
خیلی از سایتها هستند که برای اینکه تبلیغات بگیرند و تبلیغاتی که میگیرند دیده شود و یا باعث بهبود ارتقای سایتهایی که تبلیغات مدهند شود از تبلیغات کلیکی استفاده می کنند و از افراد می خواهند روی این بنرهایتبلیغاتی کلیلک کنند و از این راه به آنها یک درصد از هزینه تبلیغات داده می شود.این روش یکی از قدیمی ترین روشها برای کسب درآمد از اینترنت می باشد که خود من حدود 16 سال پیش از این طریق درآمد دلاری داشتم.
در حال حاضر در ایران هم سایتهای زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند و شما با عضویت در آنها می توانید از اینترنت درآمد کسب کنید.
از جمله ساتهایی که در ایران در این زمینه فعال هستند می توان به سایتهای پارت کلیک و فیس نما اشاره نمود.
در این سایتها روشها و پلن های درآمدزایی زیادی وجود دارد و شما با توجه به شرایط و زمانی که دارید می توانید از این پلن ها استفاده نمایید.

ادامه دارد…

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *